Apie mus

 

 
ISTORIJA
 
Gameweb.lt yra internetinė parduotuvė sukurta jaunų žmonių, kuriems kompiuterių pasaulis ir žaidimai yra didžiausias pomėgis. 2009 m. mes sukūrėme internetinį puslapį PREPAID.LT, kur galima buvo nupirkti kompiuterinius žaidimus pigiausiomis kainomis visoje Lietuvoje. Šiuo metu, praėjus beveik 2 metams, mes nusprendėme išplėsti savo verslą ir pasiūlyti mūsų klientams ne tik žaidimus, bet ir geriausia rinkoje kompiuterinę techniką, planšetinius kompiuterius bei kitą techniką susijusią su IT pasauliu.

Mes didžiuojamės GAMEWEB.LT, nes čia mūsų komanda gali JUMS pasiūlyti geriausius IT sprendimus. Mes džiaugiamės galėdami patarti bei padėti Jums išsirinkti produktą, kuris labiasiai atitinka Jūsų lūkesčius. GAMEWEB.LT mes kuriame, ne todėl, kad mus kažkas verčia tai daryti, bet todėl, kad mums tai tiesiog patinka. Tikimės, kad Jūs būsite patenkinti GAMEWEB.LT elektronine parduotuve.

 


PRIVATUMO POLITIKA

Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti susiję teisės aktai. Mes garantuojame Jūsų privatumą. GAMEWEB.LT pasilieka teisę perduoti informaciją tik apibrėžtais ir teisėtais tikslais susijais su prekių pristatymu ir Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

 


"IV" GameWeb (prepaid.lt)"
reg. nr.: (21.26)-332-2980
savininkas : Edgard Jarmolovskij
el paštas: info@gameweb.lt
tel: +370 6713 1492
 

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas