Prekių pirkimo – pardavimo taisyklės

Užsakant žaidima, Jus gaunate licencijos žaidimo kodą, kitaip dar vadinama CDkey. Ji aktyvuoti turesite oficialioje žaidimo platformoje (STEAM, Origin, Battle.net), iš kur ir galėsite įsigyta žaidima atsisiusti. Pildant užsakymą taip pat sutinkate, kad mes galime su Jumis susisiekti Jūsų nurodytu el. pasto adresu arba telefono numeriu. Jeigu vėliau nenorėsite buti informuotas apie mūsų siūlomas naujienas ar akcijas tiesiog informuokite mus apie tai atsakydami i gauta is mūsų el laišką. Visi Jūsų pateikti duomenys Jums panorėjus bus iškarto pašalinti iš sistemos.

Visiems nešiojamiems kompiuteriams, žaidimų kompiuteriams, monitoriams, planšetiniams kompiuteriams, mobiliems telefonams ir daugumai kitų prekių esančių mūsų svetainėje yra suteikiama 24 mėnesių gamintojo garantija.

Už prekės taisymą yra atsakingas garantijoje nurodytas aptarnavimo centras. Jei prekė sugedo, skambinkite garantijoje nurodytu telefonu arba pristatykite į servisą garantijoje nurodytu adresu.

Prekei sugedus garantiniu laikotarpiu, remontas atliekamas nemokamai.

Prieš pradėdami naudoti prekę, atidžiai perskaitykite naudojimosi instrukciją. Prietaiso garantinio laikotarpio metu būtina išsaugoti garantinį taloną, pirkimo dokumentą, etiketę su serijiniu numeriu ir modelio pavadinimu.

Tikimės, kad kompiuterine technika isigyta mūsų e-parduotuvėje nepriekaištingai tarnaus Jums daugelį metų.

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas