Prekių pardavimas

PREKIŲ PIRKIMAS

Mūsų elektroninėje parduotuvėje pirkti gali kiekvienas vartotojas. Siekiant supaprastinti pirkimą mūsų parduotuvėje mes sukūrėme sistemą, kurioje nereikia registruotis tam, kad užsakyti prekę. Vis dėl to, mes rekomenduojame užsiregistruoti mūsų parduotuvėje. Tokiu būdu, užregistruoti lankytojai reguliariai gaus informaciją apie geriausias akcijas ir nuolaidas bei išskirtinius pasiūlymus.

Jus galite kreiptis pas mūsų vadybininkus tokiu laiku: I-IV : 10.00-23.30; V-VII: 12.00-17.00. Greičiausiai susisiekti su mumis Jus galite telefonu, per elektroninį paštą, SKYPE arba tiesiogiai parduotuvės internetiniame puslapyje naudojant LIVECHAT.

Prekės GAMEWEB.LT parduotuvėje galima užsakyti visą parą (24 val.). Pavyzdžiui, jeigu Jus užsakysite prekę naktį, tai Jūsų užsakymas bus priimtas bei vykdytas kitą dieną ryte.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS

Užsakytas ir apmokėtas prekės pristato mūsų partneriai- patikimos logistikos kompanijos, todėl mūsų klientai gali būti tikri, kad jų prekės bus saugiai pristatytos į nurodytą vietą. Paprastai prekės yra pristatomos per 2-3 dienas. Yra galimybė, kad prekės būtų pristatytos tą pačią užsakymo dieną, bet tada yra papildomų sąlygų. Geriausia paskambinti telefonu į GAMEWEB.LT informaciją arba parašyti elektroninį laišką, tam kad gauti greitą ir tikslų atsakymą.

Prekės išsiuntimo iš sandėlio metu Jus automatiškai gausite Jūsų nurodytu elektroniniu paštu žinutę, kuri tiksliai informuos Jus apie tikslų pristatymo terminą.

Yra galimybė prekės atsiimti pirkėjui, bet tokiu atveju, prekės užsakymo metu, apie tai reikia informuoti GAMEWEB.LT vadybininką.

Pastebėję bet kokius dėžių pažeidimus nepriimkite iš kurjerio siuntos ir kaip priežastį nurodykite pakuotės prekės pažeidimus. Tokiu atveju būtinai paskambinkite į GAMEWEB.LT informaciją, ir mūsų vadybininkai išaiškins situaciją.

GAMEWEB.LT garantuoja, kad jeigu prekė nebus pristatyta sutartu laiku, pirkėjui pareikalavus pinigai Klientui gali būti grąžinti per 24 val.

Pristatymo būdas

Pristatymas į kliento nurodytą adresą (VISA LIETUVA)

Pristatymas į kliento nurodytą adresą (VILNIUS)

Pristatymo mokestis

12 LT

12 LT

Pristatymo laikas

I-V 8.00- 16.00

I-VII 8.00-22.00

Pristatymo terminas

Paprastai per 2-4 d.d. po apmokėjimo. Klientas yra tiksliai informuojamas užsakymo metu.

Paprastai per 2-4 d.d. po apmokėjimo. Klientas yra tiksliai informuojamas užsakymo metu.

Apmokėjimo būdai

Išankstiniu banko pavedimu

Išankstiniu banko pavedimu

Grynieji pinigai

Papildomas mokestis jei prekės svoris didesnis nei 25kg

12 LT

12 LT

 

 

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

GAMEWEB.LT garantuoja, kad jeigu prekė nebus pristatyta sutartu laiku, pirkėjui pareikalavus pinigai Klientui gali būti grąžinti per 24 val.

Visos netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Grąžinant netinkamos kokybės prekę, būtina pateikti prekės įsigijimo dokumentus.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų "Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių" nustatyta tvarka. Tuo atveju, kai tinkamos kokybės prekių grąžinimas yra galimas, grąžinant tokią prekę, būtina pateikti prekės įsigijimo dokumentus. Tokios prekės turi būti grąžinamos originalioje prekės pakuotėje ir pilnos komplektacijos. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

 

ATSISKAITYMO BŪDAI

Internetinėje parduotuvėje GAMEWEB.LT kiekvienas pirkėjas gali pasirinkti sau patogų atsiskaitymo būdą.

Jus galite už prekės sumokėti:

                  1. išankstiniu banko pavedimu

Mokėjimo paskirties laukelyje reikia būtinai nurodyti GAMEWEB.LT užsakymo numerį.

GAMEWEB.LT sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: Edgard Jarmolovskij, IV Registracijos Nr (21.26) - 332 – 2980

 

Įmonės kodas: (21.26) - 332 – 2980 (Individuali veikla)

Gavėjo sąskaita: LT377044000160645694

 Bankas: AB SEB BANKAS

Gavėjo sąskaita: LT087300010093926758

 Bankas: AB Bankas Swedbank

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

 Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį.

 

 

                2. grynaisiais pinigais pristatymo metu, bet atsiskaitant grynaisiais pinigais pirkėjas privalo sumokėti 10% prekės kainos išankstiniu banko pavedimo. Tai yra būtina, nes tai rodo, kad pirkėjas tikrai nori įsigyti prekę.

 

PREKIŲ GARANTIJA

Visiems nešiojamiems kompiuteriams, žaidimų kompiuteriams, monitoriams, planšetiniams kompiuteriams, mobiliems telefonams ir daugumai kitų prekių esančių mūsų svetainėje yra suteikiama originali gamintojo garantija.

Už prekės taisymą yra atsakingas garantijoje (garantiniame talone) nurodytas aptarnavimo centras. Jei prekė sugedo, skambinkite garantijoje nurodytu telefonu arba pristatykite į servisą garantijoje nurodytu adresu. Lygiai tokios pačiomis sąlygomis vadovaujasi dauguma didžiausių parduotuvių Lietuvoje. Tai užtikrina kokybišką aptarnavimą ir greitą prekės patikrinimą, kurį atlieka gamintojo pasirinktas aptarnavimo centras.

Prietaiso garantinio laikotarpio metu būtina išsaugoti garantinį taloną bei pirkimo dokumentą. Kartais būtina yra pristatyti prekę originalioje pakuotėje (apie tai daugiau informacijos Jus rasite prekės garantiniame talone).

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas